مجموعه Wrapiran

مجموعه Wrapiran با سابقه ۸ سال فعالیت در زمینه کاور بدنه خودرو، یکی از پیشروهای این صنعت در ایران می باشد و با مجموعه ها و برند های بزرگ همکاری می کند

  • همکاری با مجموعه سنترال تیونینگ
  • همکاری با مجموعه پرشیا خودرو
  • همکاری با مجموعه دانشگاه صنعتی شریف در زمینه آموزش
  • همکاری با مجموعه ایران رور
  • همکاری با مجموعه ایرتویا

مراکز فعال

سنترال تیونینگ
مجتمع البرز
پرشیا خودرو
دانشگاه صنعتی شریف
ایران روور

مجموعه wrapiran فعالیت خود در زمینه خودرو را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده است. این مجموعه عرضه کننده انواع کاورهای بدنه در ایران می باشد. مجموعه wrapiran از سال ۱۳۸۷ کار طراحی و چاپ استیکرهای خودروهای سازمانی را بصورت تخصصی شروع کرده و در سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را در نصب، فروش و آموزش نصب انواع پوشش های محافظتی ( کاور خودرو ) بر روی خودروهای لوکس ادامه داد.

این مجموعه حدود ۶۰۰ پروژه موفق را در سراسر ایران داشته است که از جمله پروژه های شاخص، خودروی لامبورگینی هوراکان و جگوار در جزیره کیش می باشد.

تیم کاری مجموعه wrapiran آموزش های حرفه ای در این زمینه از صنعت خودرو را در شرکت های مطرح دنیا در کشور امارات متحده عربی آموزش دیده اند و در جهت انتقال تجربیات خود به جوانان با استعداد ایرانی از سال ۱۳۹۷ همکاری خود را با دانشگاه صنعتی شریف و مدیریت برند Teckwrap در ایران در زمینه آموزش نصب کاور خودرو آغاز نمود که با استقبال بی نظیری از سوی علاقمندان مواجه گردید و بیش از ۱۰ دوره آموزشی در دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردید و همچنان در حال برگزاری می باشد.

مجموعه wrapiran در حال حاضر دارای ۱۰ نیروی متخصص می باشد که در چهار مرکز بزرگ خودرویی ایران که شامل مجموعه های:

سنترال تیونینگ

پرشیا خودرو

مرسدس بنز

ایران روور

مشغول به فعالیت تخصصی می باشند.

به امید پیشرفت هرچه بیشتر این حوزه از صنعت خودرو در ایران

برخی از همکاران و پروژهای انجام شده

همکاران و پروژهای خاص انجام شده توسط تیم Wrapiran

ایران روور

ایران روور

iranrover

گروه صنعتی ایران روور اولین مرکز تحقیق، ساخت و طراحی خودروهای خاص در ایران می باشد. این مرکز فعالیت خود را از سال ۱۳۳۹ آغاز کرده است.

گروه فنی مهندسی اِیمِگ

گروه فنی مهندسی اِیمِگ

Auto Mechanic Engineering Group

AMEG | اِیمِگ مخفف Auto Mechanic Engineering Group به معنی گروه مهندسی مکانیک خودرو می باشد.

گروه فنی مهندسی اِیمِگ با رویکرد کاربردی، طی سالیان گذشته پژوهش های تقاضا محور کاربردی همچون طراحی و ساخت:

سیستم ترمز ضد قفل خودرو، سامانه انژکتوری موتورسیکلت، کروز کنترل برای خودروهای با دریچه گاز برقی، کروز کنترل برای خودروهای با دریچه گاز سیمی، میز آزمون ترمز معمولی و ضد قفل، تجهیزات آزمایشگاهی، موتورسیکلت الکتریکی ، موتور سیکلت انژکتوری هیبرید را با موفقیت به پایان رسانیده است.

لامبورگینی هوراکان

لامبورگینی هوراکان

Lamborghini Huracan

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

پرشیا خودرو

پرشیا خودرو

Persia Motors

پرشیاخودرو نامیست آشنا برای هر کس که نهایت لذت رانندگی را با خودروهای بی همتای ب.ام.و و مینی در پهنه گسترده کشور ایران تجربه می کند.

گروه خودروسازی ب.ام.و با اصالت ۱۰۰ ساله، قدمتی دیرینه در ایران داشته و در حال حاضر یکی از با اصالت ترین برند های خودرویی حاضر در بازار خودرویی کشور است. حدود ۸۰ سال از ورود اولین محصول ب.ام.و به ایران می گذرد و اکنون به لطف شرکت پرشیاخودرو، موفق ترین خودروساز رده بالای اروپایی در کشور است. شرکت پرشیاخودرو با بیش از یک دهه تجربه در زمینه فروش و ارائه خدمات به خودروهای ب.ام.و، اکنون آماده ارائه خدمات متنوع در زمینه فروش و خدمات پس از فروش برای ب.ام.و سواران ایرانی بوده تا نهایت لذت رانندگی را با خیالی آسوده تجربه کنند. این شرکت از سال ۱۳۹۶ برند خودروسازی MINI (برند زیر مجموعه گروه ب.ام.و) را به ویترین محصولات خود افزوده و کنار عرضه خودروهای جذاب مینی، خدمات پس از فروش آن را نیز ارائه می دهد.

مجتمع البرز

مجتمع البرز

Alborz Complex

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.