کاور بدنه خودرو

کاور بدنه خودرو و گلس خودرو از امکانات به روز و جدید در نگهداری و تزیینات خودرو است، که امروزه بسیار کاربرد دارد. کاور بدنه خودرو علاوه بر تغییرات فانتزی در رنگ بدنه اتومبیل برای تنوع، بعنوان یک محافظ بدنه و رنگ خودرو در برابر عوامل محیطی مثل خط و خش، آفتاب سوختگی، رطوبت، زنگ زدگی، ضربات سطحی و موارد دیگری نظیر ریختن اسید و باران اسیدی می‌باشد. کاور بدنه خودرو در اولین تولیدات بیشتر برای خودرو‌های لوکس و گران قیمت قابل استفاده بوده؛ اما با استقبال و تمایل افراد به کاربرد گلس خودرو، تولید و عرضه کاور بدنه خودرو، کم کم به بازارهای عمومی هم راه پیدا کرده است.

کاور بدنه خودرو، که بعنوان یک پوشش و حایل بین رنگ اصلی خودرو و عوامل طبیعی و ساختگی انسان قرار گرفته؛ بهترین محافظ خودرو می باشد، پیشرفت علم و استفاده از تکنولوژی های روز در تولید گلس خودرو منجر به جلب توجه افراد علاقمند به خودرو شده است.

معرفی کاور بدنه خودرو

کاور بدنه خودرو، نصب روکش رنگ و یا مواد طبیعی مثل نانو روی خودرو است؛ که بهترین کاربرد آن مقاومت بدنه خودرو در برابر عوامل محیطی است. کاربرد کاور بدنه خودرو و گلس خودرو امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از فناوری نانو در تولید کاور بدنه خودرو تا حد بالایی آسیب به بدنه خودرو در برابر ضربات سطحی و همین طور مواد شیمیایی کاهش داده است.

در کنار تمامی فواید کاربردی و پوششی کاور بدنه خودرو می توان به قابلیت بسیار جذاب تغییرات رنگ در بدنه خودرو اشاره کرد؛ استفاده از کاور بدنه خودرو سرامیکی که در رنگ ها و طرح های مختلف تولید و عرضه می‌شود، در بین دوستداران خودرو بسیار طرفدار دارند.

انواع کاور بدنه خودرو

کاور بدنه خودرو متناسب ظاهر و همین طور کاربردشان به دو دسته کاورهای رنگی و کاورهای بی رنگ تبدیل می‌شود. کاور‌های بی رنگ برای مواردی است، که تنها محافظت از خودرو در آن اهمیت دارد و تغییری در رنگ خودرو ایجاد نمی کند؛ و این نوع کاور بدنه خودرو از نظر استحکام بهتر می‌باشد. کاور‌های رنگی در مقابل نداشتن استحکام به اندازه کاور بی رنگ به ماشین زیبایی و جذابیت بیشتری می‌بخشد. با استفاده از کاور رنگی در مدت کوتاهی رنگ دلخواه خود را روی ماشینتان ببنید.

توجه داشته باشید؛ کاور بدنه خودرو و یا گلس خودرو؛ هنگام نصب یا بعد از نصب ممکن است؛ به رنگ اصلی اتومبیل آسیب وارد کند، بنابراین برای نصب حتما با افراد متخصص در ارتباط باشید.

جهت مشاوره میتوانید با شماره : ۰۹۱۲۲۳۱۲۷۲۴ تماس حاصل فرمایید

 

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *